W niedzielę 10 października, w ramach akcji rozdawania sadzonek, połączonej z edukacją leśną - delegacja Nadleśnictwa Strzelce z Hrubieszowa odwiedziła Zamość.Akcja odbyła się na Rynku Wielkim w Zamościu, a pracownicy Nadleśnictwa, poza sadzonkami, przygotowali dla zainteresowanych również
2022-10-10 13:03:23