Modelarze UKS "Jedynka" Hrubieszów zdobyli złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w kategorii F1N Junior Młodszy.Ponad osiemdziesięciu modelarzy z czołowych klubów z całego kraju, rywalizowało w hali sportowej w miejscowości Bojszowy województwo śląskie. Rywalizacja toczyła
2022-12-07 13:30:57