Dziś, hrubieszowscy strażacy uczcili 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.W dniu 11 Listopada 2020 roku, o godzinie 8:00, przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości.W czasie apelu,
2020-11-11 11:48:25