Od 12 do 23 lutego trwała przygoda uczniów hrubieszowskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Hiszpanii w ramach europejskiego programu edukacyjnego.Uczestniczyliśmy w zajęciach szkolnych, podczas których poznaliśmy, jak wygląda edukacja w Hiszpanii, szkoliliśmy znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
2024-03-08 07:37:41