Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im T. Kościuszki w Hrubieszowie wybrali się na wycieczkę do Dęblina, do Lotniczej Akademii Wojskowej.W dniu 7 grudnia uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie im T. Kościuszki z klas 3M i 2M OPW wybrali się na wycieczkę do Dęblina.Pierwszym punktem programu
2022-12-27 09:22:50