W poniedziałek 9 listopada odbył się w Hrubieszowie protest firm zajmujących się przewozem osób i transportem publicznym.Protest polegał na wielokrotnym przejechaniu przez miasto od ronda im. 2 Pułku Strzelców Konnych (przy Dwójce) do ronda im. Stanisława Żółkiewskiego (u zbiegu ulic Kolejowej,
2020-11-10 12:19:05