1 września odbyły się w Hrubieszowie uroczystości patriotyczno - religijne upamiętniające 83 rocznicę napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę i wybuchu II Wojny Światowej.Uroczystości na cmentarzu wojennym rozpoczęły się o godzinie 11 od wciągnięcia na maszt flagi, odśpiewania hymnu
2022-09-01 13:21:18