15 sierpnia, w dniach 100. rocznicy zwycięskiej bitwy Warszawskiej w wojnie polsko - bolszewickiej 1920 roku, odbyły się hrubieszowskie obchody Święta Wojska Polskiego.Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny, odprawioną w kościele garnizonowym, pod wezwaniem Matki
2020-08-15 13:31:02