Konkurs plastyczno-fotograficzny "Jesień w Powiecie Hrubieszowskim" został rozstrzygnięty. W dniu 17.11.2020 r., Komisja Konkursowa powołana przez Starostę Hrubieszowskiego Anetę Karpiuk w składzie:przewodniczący: Starosta Hrubieszowski - Aneta Karpiuk,członek: Mirosława Metyk - Inspektor
2020-11-18 09:47:21