23 września zaproszeni goście, dyrektor szkoły i grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie uroczyście posadzili Jubileuszowy Dąb Hrubieszowski "Rubiesz" 1400 - 2020.W 620. rocznicę powstania naszego miasta, społeczność Szkoły Podstawowej Nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
2020-10-04 14:17:29