Przygoda z trójbojem siłowym zaczęła się na pierwszym roku studiów, jednak to nie ten moment uważam za początki mojego rozwoju w tym kierunku - bo według mnie wszystko zaczęło się już, jak miałem 16 lat i po raz pierwszy przekroczyłem progi siłowni. Nie chodziło o siłę, nie chodziło
2022-12-02 09:32:56