8 października 2022 roku, Koło Gospodyń Wiejskich w Ślipczu obchodziło 71. rocznicę istnienia.Powstało w 1951 roku i liczyło wówczas 12 członkiń, a przewodniczącą została Katarzyna Wygachiewicz. Kobiety brały udział w różnych konkursach a w Kole zorganizowano liczne pokazy i kursy
2022-10-18 08:25:23