Tysiąc tabletek i ponad półtora tysiąca ampułek różnych sterydów anaboliczno-androgennych przejęli funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z lubelskiej KAS.
Zdjęcie 1 z 4
Zdjęcie 2 z 4
Zdjęcie 3 z 4
Zdjęcie 4 z 4