W dniach 22 - 24 X 2021 r. w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 15, w których z MKS Unii Hrubieszów wystartowało troje zawodników. Oliwia Dziewiczkiewicz zdobyła złoty medal, Ryszard Poznański brązowy, a młodsza o rok Maria Koszałka zajęła 8 - finałowe
2021-10-26 10:32:39