W dniach 1.08.2022 - 10.08.2022 osiemnastu członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Hrubieszów wzięło udział w II turnusie obozu szkoleniowo-wypoczynkowego w Kacwinie.Na program obozu składała się część szkoleniowa teoretyczna jak i praktyczna, oraz aktywny wypoczynek
2022-08-25 11:18:01