27 listopada 2022 r. odbył się Koncert Charytatywny dedykowany naszej szkole.Serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi Kondraciukowi za przybycie, za społeczną wrażliwość, dostarczenie wielu artystycznych wrażeń oraz wprowadzenie nas w świat żywej muzyki. Był to magiczny wieczór pełen wzruszeń.
2022-12-01 11:07:11