Od początku września koszykarze UKS "Ogólniak" rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu wojewódzkich rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego.Początek miesiąca to treningi na gościnnym "Orliku" przy SP 3. Koniec września wyjazd na tygodniowe zgrupowanie kondycyjno-szkoleniowe do Kazimierzy
2020-10-10 14:32:28