Klasa 1 b hrubieszowskiej Szkoły Podstawowej nr 1, z wychowawczynią Moniką Korneluk, wygrała Konkurs Ogólnopolski zorganizowany przez Spółdzielnię Mleczarską Spomlek pt. "Serenada dla dzieci - bezpieczni w szkole".Celem akcji była edukacja uczniów na temat zachowania się w szkole w
2021-10-20 14:03:42