W dniach 24-25 września 2022 r. w Lublinie odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików U16 - Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, w których wystartowało dwoje zawodników podopiecznych trenera Mirosława Kamienia z Unii Hrubieszów. Zawody promował na różnych portalach i stronie PZLA, bilbordach,
2022-09-27 10:32:24