W sobotę 1 sierpnia 2020 r. w Zamościu odbył się II Kwalifikacyjny Mityng LOZLA i KS Agros Zamość. W zawodach wystartowało 10 zawodników z MKS Unii Hrubieszów, którzy uzyskali wiele bardzo dobrych wyników. Będąca w wysokiej formie Karolina Gajewska miała pecha, ponieważ dwukrotnie poprawiała
2020-08-05 08:16:01