Po licznych wcześniejszych eliminacjach w Radomiu przez trzy dni 18 - 20 IX 2020 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. W zawodach udanie udział wzięły trzy zawodniczki trenera Mirosława Kamienia z MKS Unii Hrubieszów: Olga Śmietanka, Karolina Tarnowska i Sandra Bęsiuk. Brąz
2020-09-21 13:20:38