W piątek 16 grudnia 2022r. w Restauracji "U Chłopa" na Lipicach w Hrubieszowie, odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2022. Podczas uroczystości przedstawiona została prezentacja sukcesów osiągniętych w 2022 roku oraz krótkie filmiki jak przebiegała droga do ich osiągnięcia.Następnie
2022-12-28 04:52:51