W dniu 18.02.2023 w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Kyodokyokushin, do których przystąpili zawodnicy z UKS Sportów Walki Werbkowice, stając na podium, w tym trzykrotnie najwyższym. Młodzi sportowcy startowali w konkurencjach kumite i kata.W zawodach rywalizowało
2023-02-20 08:30:21