1 sierpnia 2020 r., w sali widowiskowej GOK Mircze odbył się V Wakacyjny Turniej Bilardowy, którego celem była popularyzacja gry w bilard oraz zdrowa rywalizacja uczestników turnieju.Sędzią turnieju był ksiądz proboszcz Parafii Mircze Tomasz Giergiel. Do turnieju zgłosiło się 8 zawodników.Po
2020-08-04 08:42:41