W dniu 3 października 2020r. w Łodzi podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w Wielobojach i Sztafetach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS Unii Hrubieszów. Dziewczęta w sztafecie 4x200m: Julia Kamień, Karolina Gajewska, Karina Krotkiewicz i Wiktoria Kamień po bardzo zaciętej
2020-10-05 16:23:29