7 listopada, w Werbkowicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Koluchstyl.Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Hrubieszowskiego Anety Karpiuk. W zawodach uczestniczyło 32 zawodników, którzy reprezentowali kluby sportowe z terenu województwa lubelskiego. Koluchstyl
2020-11-12 09:23:41