W dniu 8 października 2022 r. w Białej Podlaskiej, przy pięknej pogodzie i na świetnie przygotowanych trasach przez byłego zawodnika Unii Hrubieszów Janusza Wilczka, odbyły się lubelsko-podlaskie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Po podliczeniu punktów, które
2022-10-10 08:54:33