W dniu 6.09.2020 r. w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego do lat 17 oraz Międzywojewódzkie Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach udział wzięła trójka zawodników MKS Unia Hrubieszów.Natalia Górniak w kategorii wagowej 59 kg (57,2) uzyskując
2020-09-08 09:34:48