W dniu 19 sierpnia 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Mirczu wręczono nagrody w konkursie fotograficznym "Pomniki, kapliczki i krzyże na terenie gminy Mircze w obiektywie".Nagrody, które ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Mirczu, otrzymało 13 uczestników.fot. UG w MirczuZobacz też:https://lubiehrubie.pl/powiat/mircze-znamy-laureatow-konkursu-fotograficznego/
2020-08-21 09:58:58