4 września, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie włączyli się w Ogólnopolską akcję Narodowego Czytania.W tym roku lekturą do czytania została wybrana "Balladyna" Juliusza Słowackiego.Akcję zorganizowali nauczyciele bibliotekarze przy współpracy z wychowawcami
2020-09-10 10:10:17