W drużynie AZS Politechnika Lublin, która zagra w sezonie 2021/2022 w I lidze unihokeja, wystąpi 14 byłych zawodników LUKS "Grześ" Hrubieszów.Drużyny zgłoszone do rozgrywek I ligi unihokeja seniorów w sezonie 2021/2022:1. "Absolwent" Siedlec2. "Kala - Izolacja" Toruń3. "Błyskawica"
2021-07-04 09:14:52