W dniu 10 maja w szeregi lubelskiej Policji wstąpiło 31 nowych funkcjonariuszy, którzy złożyli ślubowanie i odebrali legitymacje służbowe z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie nadinspektora Artura Bieleckiego.Uroczystość odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej
2023-05-12 09:33:53