Pod koniec ubiegłego tygodnia, w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie odbyło się symboliczne otwarcie nowej siłowi.Z doskonale wyposażonego obiektu będą mogli korzystać funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni.- Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie mają do swojej dyspozycji nowocześnie
2024-03-04 07:25:45