17 lutego br. w Lublinie odbyła się konferencja poświęcona wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi symulacyjnych w szkoleniu strzeleckim żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. W spotkaniu uczestniczyli szefowie sekcji szkoleniowych oraz instruktorzy strzelectwa z brygad WOT z całej Polski.
2026-02-18 11:21:31