W dniu Święta Niepodległości, kiedy nie możemy z powodu pandemii uczcić tego dnia w godny i podniosły sposób, pamiętamy o naszych miejscach pamięci.Strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych z Czerniczyna, Kobła i Stefankowic rozwieźli i ustawili chryzantemy, które gmina Hrubieszów otrzymała
2020-11-12 11:51:09