Od 1 grudnia 2022 roku przy szpitalu w Hrubieszowie zacznie funkcjonować Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.W połowie października NFZ ogłosił konkurs na utworzenie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego na terenie powiatu hrubieszowskiego. Szpital w Hrubieszowie jako jedyny złożył ofertę na utworzenie
2022-11-23 10:16:19