Memoriał im. Wiesława Grzyba to kolejna impreza, która powróciła po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią i odbyła się 24.11.2022 r. w hali SP nr 3 w Hrubieszowie. W tegorocznej edycji w skoku wzwyż, który wpisuje się w jubileusz 100 - lecia sportu hrubieszowskiego wzięło udział
2022-11-30 08:58:12