Pani Weronika Siatka, przedstawicielka Gminnej Rady Seniorów w Hrubieszowie, zajęła drugie miejsce w I edycji konkursu "Razem dla Seniorów" pod honorowym patronatem Agaty Kornhauser-Dudy. Podczas uroczystości zaprezentował się zespół śpiewaczy "Srebrne Świerki".25 października,
2022-10-26 14:38:34