Drużyna Uczelnia Państwowa Zamość udanie zadebiutowała przed własną publicznością w Superlidze tenisa stołowego.Podopieczni trenera Piotra Kostrubca wykorzystali atut własnej hali i niesamowity doping zamojskiej publiczności pokonując 3:2 3S Polonię Bytom. Z kolei żeńska drużyna Uczelnia
2020-09-21 09:05:01