W sobotę 5 września na boiskach treningowych Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się piłkarski turniej orlików - najmłodszych grup dziecięcych.W turnieju zagrały drużyny Unii Hrubieszów, Kryształu Werbkowice i Andorii Mircze.Wyniki rywalizacji podamy w terminie późniejszym.fot.
2020-09-06 12:46:56