Zakończyło się współzawodnictwo podczas Mistrzostw Polski w każdej kategorii wiekowej za rok 2022 w podnoszeniu ciężarów, rozdano wszystkie medale. Trzy kluby z naszego regionu razem wywalczyły 16 medali (6 - 7 - 3), w tym Unia Hrubieszów pięć. I tak - Agros Zamość wywalczył
2022-11-19 16:47:51