W sobotę 10.09.2022 r. w Piotrowicach odbył się turniej z okazji 50 - lecia powstania sekcji podnoszenia ciężarów w tej miejscowości. Sekcję podnoszenia ciężarów MKS "Unia" Hrubieszów reprezentowało troje zawodników. Sebastian Sztojko ważąc 45 kg uzyskał w podrzucie 66 kg,
2022-09-19 09:10:00