W dniach 2-3 września 2022 r. na siłowni przy bursie w Hrubieszowie odbył się 17. Międzynarodowy Turniej EURO-BUG i 4. Memoriał Andrzeja Greszety oraz trzecia runda Wojewódzkiej Ligi Juniorów. W lidze juniorów Unia zajęła 3 miejsce.EURO-BUG XVII, IV MEMORIAŁ ANDRZEJA GRESZETY Hrubieszów,
2022-09-16 07:39:27