Władze Hrubieszowa podpisały umowę na wykonanie remontu i termomodernizacji budynku Urzędu miasta i Starostwa Powiatowego przy ul. mjr H. Dobrzańskiego "Hubala" 1.W dniu 24.11.2020 r. burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska podpisała umowę w ramach projektu "Poprawa efektywności energetycznej budynków
2020-11-26 08:52:12