19 września 2021 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Hrubieszowie, jak również druhowie z okolicznych OSP udali się do Czerniczyna na piknik charytatywny dla Karolka Kowalewskiego - mieszkańca gminy Hrubieszów. W programie imprezy znalazł się pokaz sprzętu służb mundurowych,
2021-09-25 11:46:01