100 osób zarejestrowało się 26 kwietnia br. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, by wziąć udział w akcji honorowego krwiodawstwa organizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii „W boju i potrzebie krwi nie szczędząc”.
2026-04-27 08:12:10