W dolinie "Wilków", u podnóża największego na Lubelszczyźnie skupiska sosny czarnej, w starym parku podworskim w Stefankowicach szumią kolejne dęby pamięci.W piątek 11 września, w tym pięknym miejscu, posadzili je wójt gminy Hrubieszów Tomasz Zając, prezes Stowarzyszenia "Sosenka"
2020-09-25 10:33:26