W dniu 28 lutego 2022 roku, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, odbyło się pożegnanie dwóch funkcjonariuszy, którzy przeszli na zaopatrzenie emerytalne. Na zaopatrzenie emerytalne przeszli st. ogn. Sławomir Jaskorski i st. ogn. Tomasz Sykut. W
2022-03-05 10:35:34