23 sierpnia 2020 r. ulewa zniszczyła dom jednej z mieszkanek Osiedla Zielonego w Hrubieszowie. Dom nie nadaje się do zamieszkania i wymaga gruntownego remontu.Mieszkańcy Osiedla Zielone zwracają się z prośbą o pomoc dla swojej sąsiadki:"Pilnie prosimy o wsparcie dla Renaty Polakiewicz, mieszkanki
2020-08-24 09:16:09