Drugi rok z rzędu Gryf Gmina Zamość wywalczył Puchar Polski na szczeblu okręgu zamojskiego. W spotkaniu finałowym rozegranym 3 maja w Werbkowicach po zasadniczej części meczu był remis 1:1, dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a wrzutach karnych skuteczniejsi okazali się piłkarze Gryfa.Puchar
2023-05-05 08:04:20